1-700-707-660

שאלות נפוצות

»
שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

א.איך ניתן לראות את המחירים של המוצרים?

לאחר שתירשם לאתר.

ב.האם אתם גובים תשלום עבור השירות ?

כל מוסד משלם לטופ-רכש דמי חבר חודשיים בהוראת קבע.

 

ג.האם התשלום החודשי ,לא ימחק את החיסכון הכספי שנוצר בהצטרפות לכוח הקניה ?

העלות לחודש היא 540 ש"ח + מע"מ,סכום זניח לעומת החיסכון העצום שהמוסד ירוויח כחבר בכוח הקניה. שיכול להגיע לעשרות אלפי ש"ח לשנה.גם אם החלטת להמשיך לעבוד עם הספקים שלך ולהוריד להם את המחירים בעזרת המידע שאתה מקבל מהאתר,דבר שיעלה לך 950 ש"ח + מע"מ לחודש,את\ה תחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה.ואת\ה מוזמן להזמין את הנציג של טופ רכש לפגישה לצורך בדיקת העובדות  והשוואת מחירים.

 

ד.האם מוכרחים לעזוב את הספקים הישנים?

אין התחייבות לרכוש רק מהספקים שעובדים עם הקבוצה אלא אם כן הם יותר זולים. אנו לא אומרים שתקנו דרכנו מוצרים יקרים בגלל שבסך הכל סל -הקניות דרכנו יוצא לכם יותר זול. אלא תיקנו רק מה שמשתלם לכם. הספקים שלנו יודעים שאם במוצר כל שהוא המחיר שלהם יהיה יקר ,אנו נפרסם לחברים שאצלנו שהוא לא זול.לכן יש להם עיניין להיות הכי זולים ובכל המוצרים. בכל מיקרה תבדקו ותיווכחו.

 

 

ה. מה מבטיח לנו שהמחירים תמיד יהיו זולים ?

המטרה שלנו היא שהמחירים דרכנו יהיו הכי זולים, כך כח הקניה שלנו יגדל ,מוסדות יודיעו אחד לשני שבכל פעם שהם בודקים אותנו תמיד אנחנו הכי זולים וזה יגרום לעוד מוסדות להצטרף לטופ -רכש. אולם תמיד כדאי שתבדקו ותיווכחו בעובדות.

 

ו.האם טופ רכש עובד עם מספר ספקים מכל תחום?

אצלנו זה שונה.אנו משתדלים לעבוד בכל קטגוריה עם שני ספקים לפחות ,שמתחרים אחד בשני. אפילו בתחום החלב שבו חברת -תנובה היא מונופול ,במיוחד למי שצורך מוצרים בכשרות בד"צ ע"ח ,מצאנו בטופ- רכש פטרון יצירתי ,ועל כך נרחיב בשיחה אישית איתך.

 

ז.האם יש לטופ רכש מחירונים מוזלים לכל התחומים שהמטבח המוסדי צורך?

במוצרים לא שגרתיים ,בעיקר בתחום של ציוד למטבחים וומציוד ניקיון מקצועי ,שאז המחיר משתנה בגלל תנאי השטח,המודלים השונים וכו' אנו מצליחים להביא את המחיר הזול ביותר. היות ואנו עושים כמכרזים בין 6-7 ספקים מובילים על אותו מפרט שהמוסד שלח לנו. ואז הספקים נאבקים מי ייתן את המחיר והשירות הכי טובים למפרט הספציפי. . טופ רכש מנהלת קבוצת רכישה גדולה שיוצרת כוח קניה עצום,שדורש בשבילכם את העלות מול תועלת הכי טובה.

 

ח.עם אילו כשרויות הספקים שעובדים אתכם מתעסקים?

הספקים של טופ- רכש עובדים בעיקר בכשרות של בד"ץ ע"ח .

 

ט.האם טופ רכש נותן שירות למטבחים בכל הארץ?

יש הספקה סדירה לאזורים הבאים ,ירושלים וסביבותיה,אזור המרכז. דרומה מבאר שבע וצפונה מנתניה תלוי בכמות ההזמנה ובספקים השונים.

 

י.למה טופ רכש לא עובד עם אסם ישירות?​

אוסם היא חברה עם דרישות מיוחדות, לכן הגענו אתם להסדר שהסיטונאים שלנו יקבלו עדיפות באסם,דבר שיאפשר לסיטונאים לתת מחירים זהים לאוסם ,כך אוסם תרוויח פעמיים ,גם ימשיכו לרכוש את התוצרת שלהם וגם הם לא יצטרכו לרוץ אחרי הכסף וכו.'

 

יא.האם טופ רכש נעזר במידע שמצוי אצל מנהלי הרכש והקניינים החברים בקבוצה?

מדיניות קביעת המחירים של טופ רכש נקבעת ביחד עם החברים בקבוצה. היות והקניינים של המוסדות משמשים לנו לעיניים ,וברגע שהם קיבלו מידע על הוזלה של מוצר כל שהוא,אנו מקבלים מהם דיווח ומיד פועלים להוריד את המחיר של המוצר לכל חברי הקבוצה,אם דרך הספקים שלנו ,ואם דרך התקשרות לספק שמכר את המוצר בזול בכדי שייתן את המוצר לכל חברי הקבוצה. 

 

 יב.תוך כמה זמן מגיעה ההספקה-בצורה המהירה ביותר?

 

      תנובה ,מאפיית ברמן , ת -יום למחרת.
   
      מוצרי ח"פ תוך 48 שעות
 
      מוצרים קפואים תוך 72 שעות.
 
      מוצרים יבשים עד 48 שעות.
 
    בדrך כלל זה הלו"ז של ההספקה. במיקרה ויש צורך במשלוח דחוף,נא לידענו ,ואנו נפעל שתקבלו את הסחורה יותר מהר.

 

 

אנו מזמינים אותך הקניין,להיות חלק מכוח הקניה של טופ רכש,
טופ רכש כוח הקניה בידיים שלך.​

בברכה,

ידידה דחבש,

מנכ"ל טופ רכש.

Printer